backgroundLogo

Цікаві статті

527777e20f78f Сьогодні я направив лист до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України. Це спільна думка усього аграрного середовища. Країна стоїть на межі економічного та соціального колапсу. Врятувати може лише відкритий діалог уряду з виробниками. Це головна вимога листа.
Детальніше...
jpg 0 143- 1 Виробництво молока буде практично повністю автоматизоване.
Детальніше...
-поля.640 Напередодні старту чергової збиральної кампанії чимала кількість українських фермерів, як і в попередні роки, зіткнулася з проблемою браку якісної сільгосптехніки, що загрожує втратами певної частини врожаю в ході його збирання. При цьому реалії такі, що для багатьох аграріїв, придбання нової техніки останнім просто не під силу. В Україні можливо було б запровадити спецпрограми підтримки сільгоспвиробників, коли держава компенсує фермеру частину коштів за придбану техніку. Зокрема, на поточному тижні про це заявив власник контрольного пакету акцій Харківського тракторного заводу Олександр Ярославський, зазначивши, що такі програми діють у багатьох розвинених країнах.
Детальніше...
12176 1 Початок нинішнього літа видався досить холодним, тим самим небесна канцелярія значно зменшила оптимізм аграріїв щодо майбутнього врожаю. Звичайно, що сама по собі холодна погода, яка склалася на всій території України в нинішньому червні ще не привід для розмови про те, що прибутки українських аграріїв в поточному сезоні значно «просядуть» (адже попереду нас чекає ще більша частина літа). Однак, такі природні катаклізми як град і шквали, що відбулися в ряді регіонів країни, завдали серйозної шкоди посівам багатьох фермерських господарств. Зазначимо, що для проведення посівної багато з аграріїв брали банківські кредити, розрахуватися з якими планували після збору врожаю. Говорити про понесені збитки, в даному випадку, як то кажуть, зайве. Проте, значно скоротити подібні ризики дозволяє агрострахування - інструмент, яким, на жаль, все ще нехтують вітчизняні аграрії, впевнений експерт в області агрострахування, гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін.
Детальніше...

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку