backgroundLogo

Цікаві статті

Державне підприємство «Сервіс» планує побудувати інноваційну ферму для розведення товарного африканського сома у Київській області. Компанія обрала для розведення африканського сома, оскільки це один із найбільш перспективних видів риби для дистрибуції на українському ринку, а також має високі смакові якості та відносно невисоку роздрібну вартість. Про це йдеться у повідомленні Держрибагентства.
Детальніше...
З 5 по 8 вересня 2017 року відбудеться візит заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової до Латвії з метою вивчення латвійського досвіду у розвитку сільських територій, освоєння ринку ЄС, держпідтримці малих та середніх підприємців та формах співробітництва держави та бізнесу. Захід відбудеться у Латвійському центрі сільських консультацій та освіти в рамках проекту «Зміцнення системи консультацій для інтеграції сільського сектора в загальний ринок ЄС».
Детальніше...
527777e20f78f Сьогодні я направив лист до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України. Це спільна думка усього аграрного середовища. Країна стоїть на межі економічного та соціального колапсу. Врятувати може лише відкритий діалог уряду з виробниками. Це головна вимога листа.
Детальніше...
jpg 0 143- 1 Виробництво молока буде практично повністю автоматизоване.
Детальніше...

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку