backgroundLogo

750 300 846 13 січня 2016 року відбулось чергове засідання Керівного комітету проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні» при Міністерстві аграрної політики та продовольства. Вадим Бодаєв, як член Керівного комітету Проекту, прийняв участь у засіданні представляючи інтереси Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України”.

На порядку денному засідання був розгляд підсумків роботи минулого року, розробка плану подальших дій на наступні 6 місяців та аналіз Інформаційно-аналітичного звіту «Система земельних відносин в Україні» з метою внесення зауважень.
 
Пан Бодаєв підняв питання внесення змін до зняття квот на зернові, зокрема сою, яку не було враховано та ініціював необхідність вирішення цього питання. Заступник Міністра - Владислава Рутицька запевнила, що деталі буде з'ясовано. Також направлено відповідне звернення-запит до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.
 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку