backgroundLogo

zemlia 29 лютого 2016 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства відбулася презентація: «Запровадження Моніторингу земельних відносин в Україні: крок до прозорості», створеного в рамках проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні», який реалізується за сприяння Світового банку.
Під час події презентовано Систему моніторингу земельних відносин в Україні – інноваційний інструмент для комплексного аналізу розвитку земельних відносин та розробки політичних рішень у цій галузі, уперше запроваджений в Україні. Також презентовано аналітичний щорічник «Моніторинг земельних відносин в Україні. 2014-2015», підготовлений на основі результатів, отриманих під час пілотного впровадження системи.
 
Участь у презентації та обговоренні взяли представники Світового банку, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України”, Держгеокадастру, міністерств та урядових структур, які беруть участь у створенні системи Моніторингу, а також аграрного бізнесу, міжнародних та українських неурядових організацій.
 

 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку