backgroundLogo

PM139image002 29 березня 2016 року відбулося засіданні Робочої групи 5 «Соціально- трудова політика та соціальний діалог» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП ФГС СхП).
Питання які виносилися на розгляд:
 1. Презентація проекту Бюро соціальних та політичних розробок сильніші – новий соціальний діалог в країнах Східного партнерства"
 2. План Кабінету міністрів України на 2016 рік «На шляху до успіху»
 3. Регрантінг 2016 ФГС СхП
 4. Різне
 
Від Федерації у засідання РГ 5 був присутній делегат Тригубенка Сергія Миколайовича – Президента Федерації.
 
Було визначено такі пріоритети роботи РГ5
 1. Соціальний діалог:
  • Оцінка та моніторинг стану соціального діалогу в Україні з метою регулювання трудових, соціальних, економічних відносин та забезпечення підвищення рівня і якості життя громадян, соціальної стабільності в суспільстві.
  • Вивчення досвіду здійснення соціального діалогу в країнах Східного партнерства.
  • Підготовка експертних рекомендацій покращення здійснення соціально діалогу в Україні з урахуванням міжнародних стандартів та позитивного законодавчого досвіду країн Східного партнерства.
  • Інституційний розвиток та законодавче закріплення соціального діалогу та його органів в Основному Законі держави, зокрема, підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавства у сфері соціального діалогу, зокрема в частині залучення інститутів громадянського суспільства та законопроекту про внесення змін до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» стосовно вдосконалення питань соціального діалогу, зокрема, у частині залучення інститутів громадянського суспільства до таких форм соціального діалогу, як консультації та узгоджувальні процедури.
 2. Соціально-трудові конфлікти:
  • Інформаційно-роз’яснювальні заходи про роль медіації в вирішенні соціально - трудових конфліктів.
  • Розробка рекомендацій по реалізації принципів медіації при вирішенні соціально - трудових спорів в Україні.
 3. Трудове законодавство:
  • Постійний експертний моніторинг стану трудового законодавства України.
  • Участь членів групи в доопрацюванні проекту Трудового кодексу України з метою регулювання та вдосконалювання соціально-трудових відносин та інформування громадськості про реформування трудового законодавства в Україні.
 4. Співпраця з ЄСЕК:
  • Налагодження співпраці з ЄСЕК з метою створення 5 платформи.
 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку