backgroundLogo

955082 3

Розпочато роботу щодо створення тристоронньої галузевої соціально-економічної Ради при Міністерстві агропромислової політики та продовольства України .

Про це повідомив глава Ради Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України Вадим Бодаев . Тристоронній Рада покликана стати комунікаційним майданчиком для чиновників , представників аграрного бізнесу і профспілок галузі для вироблення конкретних кроків з реформування сільгоспсектора . Новий експертний орган працюватиме на постійній основі , а його рішення будуть обов'язковими для розгляду як органами влади , так і роботодавцями та профспілками , - акцентують увагу на функціях Ради у Федерації.


«Зараз вкрай важливо переглянути відносини влади і бізнесу в сільськогосподарській сфері. АПК з його потенціалом розвитку сьогодні як ніколи потребує серйозних змін , - прокоментував ініціативу Вадим Бодаев . - Створення експертної ради при Міністерстві - це перший організаційний крок на шляху вирішення проблем аграрного бізнесу та радикального реформування державного управління галуззю ».
Представники МінАПК спільно з Федерацією і Профспілкою працівників АПК вже займаються підготовкою документів , необхідних для роботи Ради , і скликання установчого засідання . До складу Ради увійдуть 18 експертів - по 6 представників від кожної сторони. Основними напрямками роботи стануть розробка стратегії розвитку аграрного сектора України , галузевих програм , реформа системи управління, створення комфортних умов для бізнесу , боротьба з корупцією , контроль роботи профільного міністерства.


Раніше міністр аграрної політики Ігор Швайка вже заявляв про намір відомства проводити постійні консультації з бізнесом : «Хотів би проводити з вами регулярні консультації , для того , щоб обмінюватися досвідом , враховувати побажання бізнесу та інститутів громадянського суспільства. Сподіваюся , ми з вами знайдемо той компромісний і конструктивний варіант співпраці , і забезпечимо нормальну роботу АПК » , - йдеться в заяві Швайки , поширеному прес -службою міністерства.


Нагадаємо , на початку березня новим главою Ради Федерації був призначений Вадим Бодаев , директор інвестиційної компанії SigmaBleyzer , яка активно розвиває сільськогосподарський бізнес в Україні . З 2010 р. Бодаев став віце -президентом аграрного об'єднання AgroGeneration , виділивши аграрний напрямок компанії в окрему структуру. AgroGeneration спеціалізується на вирощуванні зернових і олійних культур , обробляючи землі в шести областях України .


«Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України » - всеукраїнське об'єднання організацій роботодавців у сфері АПК , засноване в 2011 році. Федерація займається побудовою ефективного діалогу між представниками аграрного бізнесу і влади , формує потреби аграрного сектора , бере участь у розробці стратегії і програми розвитку галузі. Зараз організація представлена ​​у 18 регіонах України .

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку