backgroundLogo

EBRR SigmaBleyzer15

Новим головою Ради Федерації роботодавців АПК обраний Вадим Бодаев . Таке рішення на черговій конференції взяли учасники Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України ».

Коментуючи своє призначення , Бодаев підкреслив , що одна з його основних завдань як голови Ради - посилити взаємодію Федерації з Міністерством АПК з питань реформування сільгосп промисловості.


«Зараз саме АПК є « локомотивом »розвитку економіки України : аграрний сектор є практично єдиною галуззю економіки , яка має позитивну динаміку розвитку . Але сьогодні необхідні докорінні зміни в системі роботи органів влади , їх взаємодії з бізнесом , - підкреслив Вадим Бодаев . - Федерація є такою організацією , яка має всі повноваження для того , щоб формувати вимоги до Міністерства щодо створення сприятливих умов для ведення аграрного бізнесу ».

В. Бодаев також позначив основні завдання , які Федерація повинна почати вирішувати вже зараз. Серед них - участь у формуванні аграрної політики країни , налагодження діалогу між сільськогосподарським бізнесом та державними органами , а також створення більшої кількості представництв організації в регіонах України .

Довідка :

"Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України " - всеукраїнське об'єднання організацій роботодавців у сфері АПК , засноване в 2011 році. Федерація займається побудовою ефективного діалогу між представниками аграрного бізнесу і влади , формує потреби аграрного сектора , бере участь у розробці стратегії і програми розвитку галузі. Зараз організація представлена ​​у 18 регіонах України .

Міжнародний Фонд Блейзера - це міжнародна неприбуткова громадська організація , займається дослідженнями економіки України . Створена в 2001 році Майклом Блейзером , президентом і головним виконавчим директором компанії SigmaBleyzer.

SigmaBleyzer - американська інвестиційна компанія, що здійснює великі інвестиції в різні галузі економіки України : зв'язок і телекомунікації , високі технології , агропром , машинобудування , торгівлю.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку