backgroundLogo

press-launch

Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України 9 квітня 2014 провела зустріч з журналістами на тему: " Радикальні реформи АПК" .

Голова Ради ФР АПК Вадим Бодаєв і виконавчий директор ФР АПК Тетяна Тимошенко обговорили з представникам ЗМІ зміни, які необхідні аграрному сектору вже зараз. Серед ключових пропозицій Федерації - проведення дерегуляції , забезпечення умов для вільної конкуренції , прозорість аграрної політики , реформа МінАПК.

У ході діалогу журналісти висловилися на підтримку реформ. Вони також приділили увагу необхідності переформатувати всю систему управління галуззю для більш ефективної роботи аграрного сектора.

Проект реформи газузі, запропонований ФР АПК

minapk

 


Довідка :

"Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України " - всеукраїнське об'єднання організацій роботодавців у сфері АПК , засноване в 2011 році. Федерація займається побудовою ефективного діалогу між представниками аграрного бізнесу і влади , формує потреби аграрного сектора , бере участь у розробці стратегії і програми розвитку галузі. Зараз організація представлена ​​у 18 регіонах України .

 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку