backgroundLogo

IMG 0277

Форум організований Adam Smith Conferences за участі профільних компаній-лідерів в сфері сільського господарства та представників уряду, як Українського так і міжнародного. Форум спрямований на вирішення питань підвищення ефективності та введення нових технологій та відповідального менеджменту.

Експертне середовище одноголосно підкреслює важливість невтручання в бізнес-процеси. ЄБРР в свою чергу обіцяє надання кредитного фінансування в розмірі близько 1 млрд. євро протягом найближчого часу, за умов втілення реформи в галузі.

Голова Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України” - Вадим Бодаєв прийняв участь та виступив з доповіддю під час першої панелі 24 квітня.

В своїй промові він наголосив на необхідності донесення до чиновників думки про те, що два аспекти заважають залученню інвестицій: - корупція - відсутність стабільності "Необхідна зміна Міністерства та системи, яка працювала за принципом: "забрати і поділити".

Необхідно змінювати філософію - "міністерство для аграріїв, а не аграрії для міністерства". Сьогодні на це є політична воля і віра в те, що можна змінити систему.» - підкреслив пан Бодаєв.

"У першу чергу потрібно забрати у міністерства всі господарські функції і віддати їх ринку. Необхідно скоротити апарат, підняти оплату праці, підвищувати якісний склад і рівень відповідальності чиновників. Все що сьогодні робиться в рамках регулювання галузі, необхідно віддати на саморегулювання - міжнародний досвід. Якість продукції тим самим буде поліпшено. В першу чергу необхідно прийняти закон про СРО.»

 

 

 

 

 

 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку