backgroundLogo

26811 2.64018 лютого 2015 року відбувся круглий стіл «Загроза продовольчої безпеки», в якому взяв участь голова Ради Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України” – Вадим Бодаєв.

За круглим столом, де ВО організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України” були співорганізаторами, разом із AgroGeneration, пан Бодаєв зазначив гостру необхідність та неабияку потребу y проведенні подібних заходів. «Адже такі заходи є допомогою y запровадженні реформ. Ми готові надати конкретні пропозиції, які можуть бути реалізованими, але нас не чують y владі. Саме тому ми вже звертаємось за допомогою до представників ЗМІ».

Також пан Бодаєв наголосив на тому, що сьогодні абсолютно безпідставно звинувачують аграріїв y лобіюванні пільг для працівників промислового сектору. Він зазначив, що це є не лобіюванням, а озвученням нагальних потреб, y зв’язку із нинішньою економічною ситуацією в країні.

Голова ради ВО організацій роботодавців нагадав, що незабаром має відбутися IV Всеукраїнський Аграрний Форум, на якому мають бути визначені конкретні пропозиції, як миритися із запровадженими змінами у законодавсті, які стосуються галузі АПК.

«Ми маємо активно відстоювати свої інтереси та дотримуватись своїх позицій по відношенню до влади. І сьогоднішній круглий стіл був першим кроком до ефективного та продуктивного вирішення проблем».

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку