backgroundLogo

90d029b3ade046cd70b91f91d7868d28 final13 лютого 2015 року у м. Києві відбулося засідання Робочої групи 5 «Соціально-трудова політика та соціальний діалог» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства східного партнерства.


Під час засідання учасники обговорювали підготовку до круглого столу «Цілі та завдання соціального діалогу: світова практика та українські реалії», який відбудеться у м. Києві 14 лютого 2015 року.
Особливою дискусією відзначилось обговорення численних звернень соціальних партнерів (учасників соціального діалогу: профспілок та організацій роботодавців) в яких висловлюється занепокоєння незрозумілістю (закритістю) способу формування Ради соціальних партнерів Української частини платформи громадянського суспільства Україна - ЄС.
Учасники робочої групи одноголосно прийшли до висновків про необхідність висловлення занепокоєння станом соціального діалогу в Україні та поширення даних звернень серед всіх учасників Робочої групи 5, інститутів громадянського суспільства та органів державної влади України.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку