backgroundLogo

6283227 лютого 2015 року відбулося перше засідання Робочої групи 9 Української частини платформи громадянського суспільства Україна – ЄС «Торгівля послугами (включно з захистом споживачів), рух капіталів, заснування та діяльність компаній». На зустрічі був присутнім заступник координатора РГ9, Віце-Президент ФРАПК Павло Цируль.

До складу РГ9 увійшли представники громадських організацій, профільних неурядових організацій, організацій з захисту прав споживачів, громадські експерти фахового та загально-суспільного рівнів.

Зустріч пройшла успішно. Обговорювали можливості та механізми комунікацій всередині ПГС та між органами асоціації.

У учасників групи є багато запитань щодо ефективності таких комунікацій! Громадськість обурена відсутністю зворотнього зв'язку, зокрема, із Урядом... Ми вважаємо, що вже на часі питання не тільки формату ПГС, але й співпраці з Радою асоціації та Парламентським комітетом асоціації.

Визнали за необхідне найближчим часом сформувати пропозиції від ПГС щодо відпрацювання механізму налагодження такої співпраці. А також нагальним питанням є відпрацювання Регламенту роботи самої ПГС!

Члени групи бажають розуміти, які у нас є інструменти впливу на ситуацію в рамках моніторингу стану імплементації положень Угоди?

Домовились, що протягом найближчого часу члени групи сформулюють та надішлють свої пропозиції щодо варіантів вирішення цих питань!

Для забезпечення ефективної діяльності РГ9 просить активно долучатися до співпраці. Відкриті до Ваших пропозицій, щодо моніторингу виконання норм Угоди про асоціацію, механізмів моніторингу, критеріїв оцінки виконання Плану імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС.

Додатково важливо визначити спектр питань, які на Вашу думку потребують доопрацювання та корегування.

Контактна інформація: 

координатор робочої групи

Тетяна Тимошенко
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
tel: +380 (67) 232 76 16
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: 044 461 98 87

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку