backgroundLogo

2

Тимошенко Тетяна взяла участь 12 березня, як представник Платформи громадянського суспільства “Україна-ЄС”, у міжнародній конференції “Угода про асоціацію: економічні тригери” 

Ключовою метою заходу, було завдання оцінити існуючі та запропонувати нові механізми для ефективного використання періоду відтермінування повноцінного впровадження зони вільної торгівлі з ЄС.

Тетяна Тимошенко озвучила питання про необхідність вироблення механізму ефективних комунікацій між органами асоціації, вироблення моделі взаємодії між ними та вироблення якісних процедур та механізмів контролю для імплементації положень Угоди про Асоціацію. Ці заходи дадуть можливість зробити процес модернізації та досягнення європейських стандартів для нашої країни значно ефективнішим.

У дискусії взяли участь представники Уряду та основних політичних сил, очільники державних органів влади України, представники Європейської Комісії та Європейського Парламенту, дипломатичного корпусу держав-членів ЄС та країн Східного партнерства, експерти з питань європейської інтеграції, представники бізнес-асоціацій, торгово-промислових палат та інші.

Це четверта міжнародна конференція в рамках реалізації проекту « Європейська інтеграція: оцінка впливу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС ». Практика проведення подібні експертних заходів буде продовжуватися.

img 4329

img 4337

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку