backgroundLogo

unnamed 9Голова Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України” - Вадим Бодаєв ключений до складу Керівного комітету проекту «Підтримки реформу сільському господарстві та земельних відносин в Україні» для участі у затвердженні пріорітетних напрямків діяльності проекту.

Проект запроваджується Світовий Банком для співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державним агентством земельних ресурсів (Держземагентство), Центром державного земельного кадастру, Державною реєстраційною службою та Державною службою статистики(Держстат). Проект готовий розширити домовленості про співпрацю з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та іншими центральними органами державної влади.

Пан Бодаєв звертається до членів Федерації з таким запитанням і почути обгрунтування: «Чи необхідно запровадження механізму продажу землі вже сьогодні або відповідне питання треба відклати строком на 5 років?». Свої пропозиції та зауваження прохання надсилати на електронну адресу Федерації.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку