backgroundLogo

14058716 квітня 2015 року відбулась установча зустріч Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС щодо обговорення проблемних питань процесу імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, розвиток відповідних інституційних механізмів та форм для залучення громадянського суспільства.

Всеукраїнськое об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України” також долучилось до участі та представники мали нагоду висловити свою позицію.

Було заявлено про те, що представники ФР АПК «вважають абсолютно неприпустимим існуючий формат представництва представників роботодавців в ПГС Україна – ЄС та наполягають на тому, щоб донести їхнє глибоке занепокоєння тим, що роботодавці аграрної галузі позбавлені можливості брати участь в процесі імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

А також звернулись із проханням долучити представників ФР АПК до участі в тематиних групах ПГС Україна-ЄС , мати доступ до інформації та можливість бути почутими».

Ця думка була широко підтримана іншими участниками українських об’єднань та міжнародних організацій присутніх на заході.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку