backgroundLogo

pavlenko-aleksey-4091313 травня 2015 року було проведено зустріч з Міністром аграрної політики та продовольства України - Олексієм Павленко

в рамках круглого столу, організованого Американо-Українською Діловою Радою спільно з Всеукраїнським об'єднанням організацій роботодавців "Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України". Темою обговорення стало розширення українського продовольчого експорту.

Міністр Олексій Павленко наголосив на тому, що український агропромисловий комплекс є експортоорієтованим. Його частка в загальному експорті держави становила 31.5% у 2014 році.
Наразі міністерством ініційовано ряд проектів, реалізація яких здатна посприяти росту цих показників. До них належить, зокрема, створення та модернізація зрошувальних систем, що дозволить втричі збільшити виробництво сільгосппродукції на Півдні України.

Голова Ради федерації - Вадим Бодаєв своїм виступом озвучив необхідність подальшої постійної тісної співпраці досягнутої впродовж діалогу Мінагрополітики України та USUBC, розпочатого у березні 2015 року під час проведення Україно-Американського Аграрного Конгресу у Вашингтоні, участь у якому брала українська делегація на чолі із Міністром Олексієм Павленком.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку