backgroundLogo

FullSizeRender28 травня 2015 року пройшли Земельні АгроДебати, захід, що покликаний сприяти успішному реформуванню вітчизняної аграрної галузі, зокрема у сфері земельних відносин.

Програма заходу налічувала 3 основні блоки - панелі, до скаладу яких входили експерти галузі, представники аграрного бізнесу, як дрібного, так і великого та представники парламентських фракцій.

Участником та виступаючим від Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців "Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України" був Голова Ради - Вадим Бодаєв. В своєму виступі пан Бодаєв озвучив наступне: "Бізнес підтримує продовження мораторію. У тих умовах, в яких ми живемо, якщо відкрити ринок землі ми отримаємо хаос. Не може бути ніяких протиріч ні з якими гравцями ринку, незалежно від розміру. Скільки років ми ходимо навколо? Усі 27 років незалежності. Потрібно визначитися що ми будуємо? Продуктивне сільське господарство чи натуральне господарствово?

Якщо ми говоримо про ринкові умови, ми повинні говорити про цивілізовані правила ведення бізнесу, ми повинні залучити інвестиції, повинні зробити все, щоб нам повірили і була можливість взяти кредит на розвиток галузі. Нам необхідно визначити параметри, пріоритетні для країни і вирішуємо їх разом всією країною. Потрібно почати з відповіді на питання, чого ж ми хочемо?».

Наразі зараз хороший шанс бути почутими. І потрібно діяти.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку