backgroundLogo

384822402Голова Ради Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України - Вадим Бодаєв з 9 по 13 липня відвідав Сполучені Штати Америки для участі в першому Американсько-українському бізнес-форумі в місті Вашингтон (США, округ Колумбія).

Українська сторона на на чолі з Прем'єр-міністром презентувала керівникам найбільших американських компаній інвестиційну привабливість України. Урядову делегацію очолив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, також українську сторону представили Міністр фінансів Наталія Яресько, Міністр економічного розвитку та торгівлі АйварасАбромавичус, Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, Міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, Голова НАК "НафтогазУкраїни" Андрій Коболєв, Голова Фонду державного майна Ігор Білоус, Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров та інші.

Учасники конференції передусім обговорили можливості розвитку бізнесу в Україні, презентували ті галузі, у яких є значний потенціал розвитку. Зокрема, під час тематичної сесії «Агробізнес та інфраструктура» виступив і пан Бодаєв, який наголосив на необхідності залучення інвестицій в аграрну галузь України.

Також пан Бодаєв провів ряд особистих зустрічей, в тому числі й з Міністром аграрної політики і продовольства Олексієм Павленко.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку