backgroundLogo

rekordnyy-urozhay t125 березня 2014 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулась прес-конференція на тему "Врожай - 2014: чи буде Україна з хлібом?".

Ключовими учасниками якої були: заступник голови правління корпорації "Сварог Вест Груп", генеральний директор асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Володимир Лапа, голова фермерського господарства "Журавель" та Голова Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ» Бодаєв В.І.

Під час виступів було звернено увагу на неприпустиму ситуацію з перевірками, які пробовжуються з боку податкових органів відносно договорів оренди. Як відомо, покращення ситуації щодо реєстрації договорів оренди не відбулось, незалежно від порядності підприємців. Було також наголошено на катастрофічній ситуації з кредитуванням підприємств в галузі АПК.

Стосовно першого питання було висунуто вимоги від Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ» про мараторій на всі види перевірок до кінця року.

До дуругого питання запропоновано Кабінету Мініструв України прийняти норму, яка б зобов’язувала комерційні банки кредитувати реальний сектор в об’овязковому порядку в разі отримання рефінансування від Нацбанку. При цьому ставка фінансування має бути +1% до ставки рефінансування.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку