backgroundLogo

Другий Киїський міжнародний економічний форум 8 жовтня 2015 відбувся Другий Київський міжнародний економічний форум (Kyiv International Economic Forum, KIEF), організований Асоціацією "Інноваційний розвиток України" і Дискусійним клубом "Коло».
За основну мету форуму організатори взяли ідею довести розроблені стратегії і плани до міжнародних ділових і політичних кіл. Уряд України, суспільство і бізнес повинні дати Заходу чітке уявлення про те, що потрібно фінансувати в Україні для цього росту. «Використання грошей міжнародних донорів і кредиторів має бути в якості вудки, а не риби. ЄС може використовувати нинішній потенціал країни, а сама Україна - скористатися шансом на найближчі 10 років, який полягає в перенесенні виробництва назад з Китаю до Європи », - зазначив Юрій Пивоваров, виконавчий директор Київського міжнародного економічного форуму. У заході візьмуть участь кілька десятків авторитетних іноземних та українських спікерів: відомі економісти і реформатори, представники великих міжнародних компаній, громадські діячі, члени Кабінету Міністрів і депутати Верховної Ради України та ін.
 
Структура була поділена на 12 тематичних блоків, які відповідно висвітлювали найбільш вагомі напрямки економічної діяльності України та проблеми, що виникають в їхній діяльності. Голова Ради Всеукраїнського Об’єднання «Федерація работодавців АПК» - Вадим Бодаєв взяв участь в сесії "Сільське господарство: поворотний момент в історії", де разом з експертами ще раз наголосив на необхідності змін в галузі, адже «сільське господарство в Україні - є локомативом економіки держави».
 
Київський міжнародний економічний форум (Kyiv International Economic Forum, KIEV) - постійно діючий майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Орієнтована на організацію діалогу експертів, бізнесу і влади, запозичення кращого світового досвіду, створення «дорожньої карти» розвитку та сприяння конвертації ідей в реальні дії.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку