backgroundLogo

закладка на сайт рус-01 15-16 жовтня 2015 року проходить Перший раунд Українського аграрного конгресу в Києві, участь в якому бере Голова Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України”- Вадим Бодаєв.
 
На сьогоднішній день основною метою аграрного сектора України як і раніше є налагодження діалогу агробізнесу та влади. Ключові правила гри в сільськогосподарській сфері чи змінилися вони за останній рік так, як цього очікували? Які результати роботи українського уряду, і до чого призвели проведені реформи?
 
Зустріч представників аграрного бізнесу України спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Аграрним комітетом Верховної Ради України, Міністерством економіки та розвитку України, а також представниками Всесвітньої продовольчої організації (FAO) ООН та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), галузевими аграрними об'єднаннями міжнародних організацій дає змогу оцінити та проаналізувати роботу уряду за останній рік, а також з'ясувати майбутнє аграрного сектору України.
 
Важливим питанням для України залишається залучення інвестицій в усі галузі, включаючи сільгоспвиробництво, харчову промисловість, тваринництво та ін. В рамках панельної дискусії, присвяченій можливостям інвестування в агробізнес, учасники конгресу зможуть обговорити роль України на світовому продовольчому ринку, оцінити обсяг інвестицій, залучених в 2014 -2015 рр., а також готовність іноземних інвесторів інвестувати в Україну.
 
Основними темами Українського аграрного конгресу визначено:
  • Макроекономічна ситуація в Україні та її вплив на подальший розвиток агробізнесу
  • Світовий аграрний ринок: фактори впливу, формування попиту
  • Світова торгівля зерном: міжнародний досвід та можливості для України
  • Перспективні ринки збуту української сільгосппродукції: попит та особливості торгівлі в 2014/15 МГ
  • Стан інфраструктури України як стримулюючий фактор розвитку аграрного ринку
 
Пан Бодаєв також підняв тему до обговорення в експертному колі, що є надзвичайно важливою, а саме питання можливостей продажу державних земель, як пілотного проекту Ринку Землі.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку