backgroundLogo

50626b7-625 Мета заходу: Проаналізувати сучасний стан та динаміку змін в сфері соціально-трудової політики та соціального діалогу в країнах Східного партнерства та країнах Європейського союзу. На основі досвіду країн Східного партнерства, країнах Європейського союзу та результатів онлайн – опитування стану соціального діалогу в Україні розробити план дій по вироблення рекомендацій покращення соціально-трудової політики та стану соціального діалогу в нашій державі.

Питання до обговорення:
  1. Інформація про проведення Української національної конференції ФГС СхП 30 жовтня 2015р. та Форуму громадянського суспільства Східного партнерства 19-21 листопада 2015р.
  2. Представлення результатів онлайн – опитування стану соціального діалогу в Україні.
  3. Розробка та затвердження Плану дій РГ5 на 2016 рік.
 
У заході взяли участь профспілки, громадські об’єднання, організації роботодавців.
 
Від Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України» виступив делегат Тригубенко Сергія Миколайовича.
 
Під час засідання учасники обговорювали питання основних перешкод в реалізації соціального діалогу в Україні. Зокрема відмітили, що деякі профспілкові діячі і керівники продовжують працювати на засадах радянської системи суспільних відносин; закритість і взагалі не сприйняття концепції консультацій як з бізнесом, так і з громадськістю; системна і розповсюджена корупція; соціальне відчуження значної частини населення (внаслідок незахищеності трудових прав, безробіття, розповсюдження тіньової зайнятості тощо); низький рівень відповідальності сторін, недосконале законодавство.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку