backgroundLogo

jpg 425.640 Кабмін звільнив з посади першого заступника міністра аграрної політики й продовольства Ярослава Краснопольського.
Кабмін звільнив з посади першого заступника міністра аграрної політики й продовольства Ярослава Краснопольського, призначивши замість нього Максима Мартинюка, який до цього був головою Державної служби з питань геодезії, картографії й кадастру.
 
За словами Мартинюка, таке рішення уряд прийняв на засіданні в п'ятницю. «Отримав сьогодні призначення на посаду першого заступника міністра аграрної політики й продовольства», — сказав він. Одним зі своїх завдань на посаді він бачить завершення земельної реформи.
 
«Це та мегамета, заради якої я прийняв цю кадрову пропозицію. Адже очевидно, що тої посади, яку я обіймав, недостатньо для того, щоб пробити "стіну" нерозуміння необхідності запуску ринку землі», — сказав Мартинюк. Серед його завдань також сприяння в розвитку дрібних фермерів і гармонізація сільськогосподарського виробництва з навколишнім середовищем.
 
До своїх обов'язків він має намір приступити 25-31 липня. Нагадаємо, Кабінет міністрів 4 березня призначив головою Державної служби з питань геодезії, картографії й кадастру Максима Мартинюка, одночасно звільнивши його з посади голови Державної архітектурно-будівельної інспекції.
 
За матеріалами Agravery
 
Джерело: AgroNews

 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку