backgroundLogo

ber1.640 Через м'ясозвалище люди можуть захворіти, а моніторинг такої захворюваності навіть не ведуть.

Уникнути зараження отруйними речовинами можна тільки в тому випадку, якщо не здійснювати прямий контакт з водою річки Берладинка, повідомив керівник Асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами Кирил Косоуров.
 
"Випадки із захворюваннями ми не фіксуємо, на жаль. Мені здається, що зараз взагалі ніхто не веде моніторинг пов’язаної з екологічним забрудненням та захворюваністю з цього приводу у країні. Наслідки забруднення можуть бути різні, від шлункових отруєнь і до летальних випадків", – наголосив Косоуров.
 
Також фахівець розповів про запобіжні заходи для власного убезпечення від зараження. "Відходи потрібно виловити з річки Берладинки. Взагалі, вони не мали туди й потрапляти. Згідно з протоколами, такі відходи повинні бути утилізовані іншим шляхом – спалення або захоронення у ґрунті. Зараз краще уникати купання у цій річці. Потрапляння отруєних речовин може бути як через ротову порожнину, так і через поранення на шкірі. Були такі випадки, коли зараження відбувається через рани", – підсумував Косоуров.
 
Раніше, 25 серпня, неподалік села Бирлівка Драбівського району Черкаської області місцеві жителі виявили звалище відходів з м’ясокомбінату. Сільський голова Володимир Тарасенко зазначив, що на відстані 500 м від села знаходиться покинута ферма. У поліції зазначили, що наразі встановлюють власника “відходів” тваринного походження.
 
За матеріалами Інформатор
 
Джерело: AgroNews

 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку