backgroundLogo

jpg 510.640 Також, на його думку, Малайзія може стати воротами для українського бізнесу в регіоні.

Однією із цілей візиту Порошенка до Малайзії є обговорення перспектив для посилення співробітництва між країнами, повідомляє прес-служба президента.
 
«Сьогодні вдалий час для малайзійських інвесторів прийти в Україну, де існують значні можливості в різних секторах економіки», — зазначив Порошенко під час візиту до країни. Зокрема, за його словами, перспективними є сільське господарство, інформаційні технології, космос та авіація, оборонно-промисловий комплекс, високотехнологічне виробництво.
 
«Плануємо масштабну приватизацію державних підприємств на прозорій і конкурентній основі та реформу корпоративного управління», — наголосив президент. «Угода між Україною та ЄС про зону вільної торгівлі відкриває величезні можливості для інвесторів, і ми хотіли б запросити Вас скористатися ними. Україна могла б стати воротами для малайзійського бізнесу на ринок ЄС», — підкреслив Порошенко.
 
За словами президента, Малайзія, в свою чергу, може стати воротами для українського бізнесу в регіоні. Глава держави також відзначив зацікавленість в отриманні досвіду малайзійських компаній в сфері передових інновацій та висловив сподівання, що найближчим часом почне працювати українсько-малайзійський торговий комітет.
 
Джерело: AgroNews

 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку