backgroundLogo

jpg 509- Це може вплинути на якість врожаю та вартість витрат на доопрацювання насіння.

В Україні на полях після липневих опадів, в залежності від технології обробітку і груп стиглості гібридів кукурудзи і соняшнику, спостерігається посилення засміченості. За даними Національної академії аграрних наук України, серед бур'янів переважають березка, осот, амброзія, щириця, розвиток яких негативно позначиться на збиранні врожаю та призведе до зростання витрат на доопрацювання насіння.
 
Проведене обстеження посівів кукурудзи показало, що вони перебувають у різному стані, що є наслідком відмінностей у строках сівби і опадів, що нерівномірно випадали протягом вегетації. Зокрема, у рослин ранньостиглих гібридів кукурудзи ранніх строків сівби відзначається фаза воскової стиглості зерна. Рослини середньоранніх і середньостиглих гібридів знаходяться в фазі молочно-воскової стиглості, а середньопізніх — молочної стиглості зерна.
 
Розвиток рослин соняшнику задовільний. Рослини ранніх строків посіву знаходяться в фазі жовтих кошиків, насіння сформоване. Близько 30% посівів соняшнику оптимальних термінів сівби закінчують цвітіння, а пізні — знаходяться у фазі бутонізації.
 
За матеріалами Agravery
 
Джерело: AgroNews

 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку