
Так, наприклад, в результаті однієї з рейдерських схем були внесені правки до реєстру Мін'юсту щодо зміни директора підприємства.
За дорученням керівництва міністерства юстиції, Харківський нотаріус Малахова і столичний реєстратор Кучерявий менш ніж за годину внесли всі необхідні записи в державний реєстр юридичних осіб.
Таким чином, члену харківського злочинного угруповання, що спеціалізується на захопленні великих підприємств, було надано необмежений доступ до управління активами «Агросвіту».
В результаті рейдерам вдалося здійснити ряд шахрайських дій і перейти до силового захоплення об'єктів, що належать агрохолдингу.
Зазначають, що протягом кількох місяців законний засновник ТОВ АПА «Агросвіт» Олександр Бічуч позбувся офісу в центрі Харкова, елеваторів, круп'яного і комбікормового заводу, а такожвиробничо-складських підприємств.
Крім того, позовними заявами, складеними на підставі підроблених документів, рейдери намагаються створити штучну заборгованість підприємства. При цьому всі вони не відображаються в жодному з управлінських обліків позивачів, що фактично є прямим доказом їх фіктивності.
Збиток від таких дій рейдерів і повного сприяння їм з боку державних відомств оцінюють в 632 млн гривень.
Джерело: AgroNews