backgroundLogo

jpg 555- Шляхом здійснення незаконних дій державними реєстраторами та прийняттям протиправних судових рішень рейдери завдали збитків ТОВ АПА «Агросвіт» на суму близько 632 млн гривень.
Так, наприклад, в результаті однієї з рейдерських схем були внесені правки до реєстру Мін'юсту щодо зміни директора підприємства.
 
За дорученням керівництва міністерства юстиції, Харківський нотаріус Малахова і столичний реєстратор Кучерявий менш ніж за годину внесли всі необхідні записи в державний реєстр юридичних осіб.
 
Таким чином, члену харківського злочинного угруповання, що спеціалізується на захопленні великих підприємств, було надано необмежений доступ до управління активами «Агросвіту».
 
В результаті рейдерам вдалося здійснити ряд шахрайських дій і перейти до силового захоплення об'єктів, що належать агрохолдингу.
 
Зазначають, що протягом кількох місяців законний засновник ТОВ АПА «Агросвіт» Олександр Бічуч позбувся офісу в центрі Харкова, елеваторів, круп'яного і комбікормового заводу, а такожвиробничо-складських підприємств.
 
Крім того, позовними заявами, складеними на підставі підроблених документів, рейдери намагаються створити штучну заборгованість підприємства. При цьому всі вони не відображаються в жодному з управлінських обліків позивачів, що фактично є прямим доказом їх фіктивності.
 
Збиток від таких дій рейдерів і повного сприяння їм з боку державних відомств оцінюють в 632 млн гривень.
 
Джерело: AgroNews

 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку