backgroundLogo

jpg 553- Херсонщина має намір відродити постачання у Київ своїх кавунів та овочів водним шляхом по Дніпру. Першу партію відправлять вже на початку вересня.
“Минулої п’ятниці в розвиток аграрного сектора ми уклали меморандум про співпрацю з компанією “Нібулон”, яка на території Херсонської області, а саме в Голопристанському районі, побудує портово-елеваторну інфраструктуру. І сьогодні ми презентуємо керівництву міста Києва наш проект по найдешевших за транспортною логістикою наших кавунів, овочів, фруктів сюди у Київ. Цей проект буде коштувати 500 млн грн, він буде вноситися приватним інвестором, який спорудить відповідний елеваторний і перевантажувальний комплекс”, – повідомив голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв під час прес-конференції в Укрінформі.
 
Він пояснив: баржі “Нібулону”, кожна з яких може взяти близько 1 тисячі тонн, спускаються із зерном на Очаків, нагору піднімаються порожніми. Тож сьогодні і реалізовується інвест-проект з побудови транспортно-логістичного елеваторного комплексу в місті Гола Пристань. На зворотньому шляху баржі за 4 дні доставлятимуть у Київ кавуни, овочі та фрукти.
 
“Потенційно, якщо з мерією Києва і торгівельними мережами буде досягнуто згоди, це може бути буквально через 2 тижні”, – уточнив губернатор Херсонщини.
 
За матеріалами: Рідна Херсонщина.
 
Джерело: AgroNews

 

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку