backgroundLogo

Новини галузі

Керівництво Мінагрополітики зустрілось з представниками бізнесу - членами Американської торгової палати з метою обговорення поточних проблем роботи на аграрному та продовольчому ринках. На зустрічі були присутні перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк та заступник Міністра Олена Ковальова.
Детальніше...
За даними офіційної статистики, експорт сільськогосподарської продукції за січень-вересень 2017 року збільшився на 24,3%, порівняно з відповідним періодом 2016 року, і становив $ 13,07 млрд, або 41,7% від загального експорту України.
Детальніше...
Сьогодні, 31 жовтня, відбулася науково-практична конференція «Від катастрофи до безпечного майбутнього Полісся» під головуванням заступника Міністра аграрної політки та продовольства України з питань фермерства та розвитку сільських територій Віктора Шеремети. Метою заходу було напрацювання комплексних підходів до сільського розвитку в рамках реалізації Концепції розвитку сільських територій та створення ефективного ланцюга державно-приватного партнерства через проекти локального розвитку на пілотних територіях. Зокрема, предметом обговорень стало відродження сільської поселенську мережі на прикладі Іванківської району Київської області.
Детальніше...
За даними Державної служби статистики, у січні–вересні 2017 року в Україну було ввезено агропродукції на $3,2 млрд. Імпорт агропродовольчої продукції за 9 місяців цього року збільшився порівняно з показниками відповідного періоду 2016 року на $0,2 млрд переважно за рахунок збільшення обсягів поставок з країн ЄС.
Детальніше...

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку