backgroundLogo

м. Київ, 07 липня 2011 року – Установча конференція Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України” (31 делегати та представники обласних організацій роботодавців та республіканської організації роботодавців АР Крим):

  • рішення про створення Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців;
  • рішення про затвердження статуту Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців;
  • рішення про обрання керівного складу та членів Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України” .

 

Місія організації: 

Захист прав та законних інтересів членів (учасників, партнерів) Федерації у економічній, правовій, соціально-економічній та інших сферах їх діяльності Представництво інтересів членів (учасників, партнерів) Федерації на національному, галузевому та місцевому рівням. Ініціювання та участь у створенні максимально ефективної моделі розвитку аграрної галузі України.

Завдання організації:

 

  1. Консолідація та об’єднання всіх організацій роботодавців агропромислової галузі
  2. Побудова ефективної моделі соціального діалогу в галузі АПК за участі організацій роботодавців, профспілок та влади
  3. Прямий та відкритий діалог з владою
  4. Участь у розробці стратегії розвитку галузі, участь у розробці проектів нормативно-правової бази у галузі АПК
  5. Формування потреб галузі, що є основою для обґрунтування обсягу бюджетних видатків, посилаючись на конкретні пропозиції учасників ринку
  6. Забезпечення підсилення галузевого формату підтримки діяльності безпосередньо учасників ринку для вирішення суттєвих та складних питань розвитку агропромислової галузі.

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку