backgroundLogo

Тригубенко

ТРИГУБЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Президент Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України»

Народився 6 березня 1972 року в смт Кегичівка Харківської області.

Освіта: вища

- у 1994 році закінчив Слов’янський державний педагогічний інститут, спеціальність – “праця і профорієнтація”, кваліфікація – “вчитель праці, методист з профорієнтації”;

- у 1995 році – Міжнародний інститут управління, бізнесу та права, спеціальність – “бухгалтерський облік і аудит”;

- у 2001 році – Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, спеціальність – “правознавство”, кваліфікація – “юрист”;

- у 2009 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (2009р.).

Трудова діяльність:

09.1993–08.1994 - завідуючий господарською частиною Бесарабської середньої школи, Кегичівський р-н, Харківська обл.;

08.1994–10.1995 - вчитель трудового навчання, Кегичівський р-н, Харківська обл.;

08.1996–02.1997 - юридичний консультант агрофірми “Лозівська”, Кегичівський р-н, Харківська обл.;

05.1997–04.1998 - служба в органах податкової міліції Державної податкової адміністрації в Харківській області: оперуповноважений відділу податкової міліції Кегичівсько-Сахновщанської міжрайонної інспекції;

04.1998–10.1999 - оперуповноважений Красноградського міжрайонного відділу податкової міліції Красноградської міжрайонної інспекції;

11.1999–09.2000 - в.о. начальника відділу податкової міліції Кегичівської міжрайонної інспекції;

09.2000–01.2001 - начальник територіального відділу податкової міліції Кегичівської міжрайонної інспекції;

01.2001–04.2003 - начальник відділу податкової міліції Красноградської міжрайонної інспекції, начальник Кегичівської міжрайонної інспекції;

04.2003–07.2003 - начальник Красноградської міжрайонної інспекції;

07.2003–05.2005 - начальник Державної податкової інспекції в Дзержинському районі м. Харкова;

20.05.2005–12.08.2005 - заступник голови Державної податкової адміністрації в Харківській області;

15.11.2005–02.04.2007 - заступник голови правління Національної акціонерної компанії “Надра України”, м. Київ;

11.05.2007–01.02.2008 - заступник начальника КП ′′Київський метрополітен′′;

04.02.2008–25.03.2010 - заступник Міністра охорони навколишнього природного середовища України;

02.04.2010-04.01.2011 - заступник Міністра аграрної політики України;

05.01.2011–12.04.2011 - заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;

07.07.2011 по 29.11.2011 – Голова Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України;

30.11.2012 по 28.05.2012 – Голова Державної інспекції сільського господарства України.

З 27.11.2014 - народний депутат Верховної Ради України VIII скликання

З 01.12.2011 – займає пост Президента Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України.

Має третій ранг державного службовця.

Має почесне звання "Заслужений юрист України" (2010р.).

Зворотній зв'язок

Підписатися на розсилку